בניית אתרים ופרסום אינטראקטיבי


בניית אתרי אינטרנט

אתר אינטרנט מרשים, הינו דלת הכניסה הראשון אליו הלקוח הפוטנציאלי נכנס, בכדי להתרשם מהעסק שלך.
אתר רשמי של חברה חייב  להיות ייצוגי, יוקרתי, יצירתי ובעיקר  מסקרן, וכן מותאם לאופיו של המותג. יש לזכור שהאתר הרשמי הוא היוצר את הרושם הראשוני אצל הצרכן, כאשר הוא נחשף לראשונה לחברה ולפעילות שלה, ועל כן עליו למשוך את תשומת ליבו ולהרשימו. אנו בפרסום "מכטינגר"  מודעים לנחיצותו של האתר כחלק מהאסטרטגיה הכוללת של העסק והמותג, ועל כן אנו נעזור לך בבניית אתר מרשים ואפקטיבי, לעצבו ולהתאימו למותג על מנת שהמסר שלו יהיה בהיר, מובן ומושך.
באם יש לך כבר אתר קיים, נוכל לעצבו מחדש ולהתאימו גם טכנולוגית לחידושי השוק הקיים, ולהעביר את מסר המותג בצורה הטובה ביותר, כך שהלקוח ירצה לחזור ולבקר באתר שוב ושוב.

אתרים עליהם חתומה חברת פרסום "מכטינגר":

"היכל התרבות ראשון לציון" - http://www.htrl.co.il "החברה העירוני רחובות" - http://www.ironit-rehovot.co.il "המרכז לפיוט ושירה אשדוד" - http://www.piyutveshira.com/ "מרכז חינוך ליאו באק" - http://www.leobaeck.org.il

"תיאטרון הצפון" -  http://www.theatron-hazafon.co.il

"זיו גרופ" – http://www.ziv4u.co.il

קאנטרי "ספייס נשר כרמל" - http://www.space-cn.co.il

"היכל התרבות יבנה" - http://www.htyavne.co.il

"המשכן לאומנויות הבמה אשדוד" - http://www.mishkan-ashdod.co.il

"היכל התרבות אור עקיבא" - http://www.htorakiva.co.il

"היכל התרבות כרמיאל" - http://www.htk.co.il

"תיאטרון יד למגינים – יגור" - http://www.yadal.co.il

"ספצבר - תיווך נדל”ן" - http://www.spezbar.co.il "צור ים" - http://www.zur-yam.co.il

מגוון עבודות:
תחזוקת אתרי אינטרנט
למשרדינו שירותי תחזוקה שוטפים לאתרים עליהם אנו חתומים וכן ניתן לשכור שירותים לתחזוקה שוטפת לאתר שלא נבנה ע"י משרדינו.
קידום אתרים
קידום אתרים נכון, מאפשר לך לבלוט מבין מאות ואף אלפי אתרים עם זהות מותגית זהה לאתר שלך, ולייצר תנועה של לקוחות פוטנציאליים לאתר שלך.

מיקום האתר שלך ברשת הוא הבסיס להצלחה בשיווק האינטרנטי, ולחשיפה מירבית ברשת.
קידום ושיווק באינטרנט הוא המומחיות שלנו, ויחד איתך המטרה היחידה אליה אנו שואפים, היא הצלחת העסק והמותג שלך.
הקמת דפי פייסבוק
השימוש בפייסבוק, בין אם בקבוצה, בפרופיל או בדף עסקי, היא הדרך הנוחה והקלילה להציג את המותג לקהל הצרכנים הרלוונטי לו. דרך דף הפייסבוק ניתן להעביר את המסר של המותג ומידע על השירותים אותם הוא נותן, בצורה פשוטה ונגישה, ובכך להגביר את החשיפה והאהדה למותג.
ניהול זהות מותגית בפייסבוק
בניית עמוד ממותג בפייסבוק הוא ערוץ תקשורת חשוב ויעיל ביותר. דף הפייסבוק מאפשר קשר ארוך טווח בין הצרכנים למותג, הוא מעודד מעורבות של הגולשים בעמוד עצמו, מתקשר את ערכי המותג ומגביר את האהדה למותג. הזהות המותגית של מותגים רבים מנוהלת ע"י מחלקת התוכן שלנו, דרך הפייסבוק והדיגיטל. המחלקה מספקת ניהול דפי פייסבוק, יצירת תוכן ייחודי וענייני ללקוח, מענה יום יומי רציף לשאלות הגולשים על מנת להרחיב את השיח על המותג בקרב הצרכנים וליצור עניין. בנוסף אנו מנהלים עבורכם את ההתקשרות אל מול חברת פייסבוק, על מנת להתאים את דף הפייסבוק לדרישות הספציפיות שלכם.
מודעות פייסבוק
אחד מיתרונותיו הגדולים של הפייסבוק היא יכולתו לפלח את השוק לפי מין, גיל, תחומי עניין וכדומה, ובכך מאפשר לנו לפרסם את המותג לקהל היעד הרלוונטי לנו במיוחד. באפשרותנו לעזור לכם להגיע לצרכנים פוטנציאלים אלו ולפרסם מודעות בפייסבוק בצורה ממוקדת ולא מפוזרת ובכך להבטיח חשיפה ואפקטיביות מרבית. בנוסף נוכל להתעדכן באופן שוטף על כמות הנחשפים למודעה ואף כמה התעניינו במודעה ונכנסו אליה למידע נוסף.
גיוס אוהדים לעמוד
זה שיש לך עמוד פייסבוק לא אומר שאתה מגיע לקהל המטרה שלך!
אנו מתחייבים להגדיל משמעותית את החשיפה לאתר שלך על ידי שימוש באמצעים שונים כגון קידום ממומן של עמוד הפייסבוק, ולגרום להנעה ולפעולה של קהל היעד, ולפעולה שאתה תבחר!
הפקה וקידום סרטונים
בפרסום "מכטינגר" נקדם את הסרטון שלך בפייסבוק וב- YouTube. למשרדנו שירותי קריאייטיב, תסריטאות והפקה לסרטונים אינטרנטיים, נשמח לקדם את הסרטון שלך ולהביאו לחשיפה מרבית ואפקטיבית.
קמפיין מבוסס תוצאות – Performance
גיוס לקוחות חדשים מהווה אחד הצרכים הבסיסיים להתפתחותו וביסוסו של כל עסק. בפרסום "מכטינגר" אנו מתמחים ביצירת קמפיין לידים ממוקד ויעיל, אשר אוסף מידע על לקוחות פוטנציאליים. על ידי חשיפת המסר הנכון לקהל הרלוונטי לך, ועל ידי שימוש בדפי נחיתה הלוכדים את תשומת ליבו של הצרכן, נצליח להביאו להשאיר פרטי קשר ובכך נגדיל את מאגר הלידים הקיים ואת הלוקחות הפוטנציאליים. הכלים הטכנולוגים בשילוב הידע והניסיון המקצועי שלנו מאפשרים לנו להבטיח את איכות המסר ואת הרלוונטיות שלו לגולשים.
קמפיין חיפוש ב- Google
רוב הצרכנים משתמשים כיום בגוגל על מנת לקבל מידע. באמצעות פרסום חכם בתוצאות החיפוש בגוגל, נוכל להגביר את המכירות, החשיפה, המודעות למותג ולהניע ביקושים קיימים למותג שלך. על מנת לקדם את האתר אפשר להשתמש ב"אמצעים אורגניים" ובידע שלנו על מנועי החיפוש, ובכך להשפיע על מיקום הדירוג בו יופיע. אפשרות נוספת לקידום האתר היא בעזרת מימון פרסומות, אשר יופיעו בהתאם למילות מפתח אותם מחפש הצרכן.
מומחי האינטראקטיב בפרסום "מכטינגר" משתמשים בידע הקיים לנו על מנת לקדם את האתר ולהגדיל את הרווחיות בצורה המקסימאלית, תוך השקעה כספית מינימאלית.
קמפיין שיווק חוזר Remarketing / ReTargeting
לחברת הפרסום "מכטינגר" יש את הכלים הטכנולוגיים לדעת מי הם הלקוחות שביקרו באתר שלך ולהפנות להם קמפיין חכם ומורכב שחוזר ופונה אליהם בלבד! בצורה זו מודעת הפרסום תחזור ותופיע לצרכן באתרים השונים, ו"תזכיר" לו שוב ושוב על המוצר אותו אתה רוצה לפרסם. אנו נשמח לעזור ולקדם את המותג שלך, ובאמצעות קמפיין "שיווק חוזר" להגדיל במהירות את ההכנסה שלך לעומת כמות ההשקעה (ROI).