סל השירותים שלנו

הפרסום ברדיו עובד
"פרסום מכטינגר" עובדת בשיתוף פעולה עם תחנות הרדיו הפופולריות ביותר בארץ- מקומיות, מגזריות וארציות. המשרד יסייע בכתיבה, הפקה והפצת פרסומת רדיו שתכלול הוצאת ג'ינג'ל ותוביל לקליטת העסק שלך באוזני המאזינים.
אינטראקטיב
במאה ה-21 עסק ללא אתר אינטרנט, הוא לא עסק. "פרסום מכטינגר" מעניקה לכל עסק את האפשרות לעסוק במגוון עצום של שירותים אינטראקטיביים שיעלו את העסק מספר רמות למעלה. באתר ניתן לאמוד את מספר הצפיות ולקבל נתונים מדויקים בזמן אמת.
החברה עובדת עם אתרי האינטרנט המובילים בארץ ומאפשרת לעסק למקם באנר פרסום המקושר לעמוד נחיתה ומאפשר להתפרסם ולמכור יותר!
אנחנו מתחייבים לבנות, לעצב, לקדם ולסייע לתחזק את האתר על הצד הטוב ביותר! פרסום אינטראקטיבי במחיר אטרקטיבי!
פרסום ע"ג אוטובוסים
"פרסום מכטינגר" מציעה לך ליצור מודעת פרסום ניידת. כך תוכל להיחשף כבעל עסק לקהל הרחב ובכל רחבי הארץ! הפרסום יכול להיות ארצי, מקומי או אפילו שכונתי (על גבי קווים שעוברים באיזורים מסוימים).
כבר לא מדובר רק בשלטי חוצות, אלא פרסום רחב יותר שיעבור מפה לאוזן...
שילוט חוצות
מחפש משהו שיבלוט? משהו שימשוך את העין ויגרום לאנשים להתעניין? שלטי חוצות הם התשובה שאתה מחפש לשאלה שלך! שלטי חוצות הם אמצעי פרסום נוח ויעיל לקמפיין והיחשפות ראשונית למוצר, שירות או עסק. השלטים זמינים 24 שעות ביממה במקומות הכי מרכזיים!
חברת "פרסום מכטינגר" מציעה מגוון שלטי חוצות כמו בילבורדים ושלטי ענק על גבי בניינים וגשרים.
חסויות ופרסום בטלוויזיה
חברת "פרסום מכטינגר" תדאג לפרסומות בערוצים המסחריים בשעות הפריים טיים והסמי פריים טיים, בתכניות הנצפות והטובות ביותר.
עיתונות מקומית וארצית
למרות כל הטכנולוגיה המתקדמת, העיתון הוא עדיין כלי שיווק אמין ויעיל ביותר. גישת הקורא שונה מגישת הגולש ברשת- בעיתון ניתן לפרסם ללקוחות שלאו דווקא מחפשים את המוצרים אבל ההיתקלות בהם- מובילה לרצון לרכוש.
חברת "פרסום מכטינגר" עובדת בשיתוף פעולה עם העיתונים וכתבי העת המובילים בארץ ומציעה פרסום במגוון עיתונים ארציים, מקומיים ועיתונים מגזריים.
מיתוג
Dell, McDonald’s, Chanel, Apple, Coca-Cola, Volkswagen, ו-NOKIA אלו לא רק שמות. מדובר במותגים מצליחים שיוצרים אסוציאציות של איכות, יוקרה ואמינות.
חברת "פרסום מכטינגר" מציעה לך את התדמית הזוהרת ואת מציאת הקו העיצובי והתדמיתי של העסק שלך. לוגו, כרטיסי ביקור, גריד פרסומי, סלוגן קליט וקריאטיב מוצלח. כל אלה ייכנסו לתודעת הציבור וישכנעו שאתה המותג הבא!
כאן תוכל למצוא ייעוץ וליווי לאורך כל הדרך עם בעלי ניסיון וותק שיובילו את העסק שלך לאופק ולהצלחה.
שיווק וייעוץ עסקי
חברתנו מציעה לך להיעזר בצוות המוביל בתחום השיווק והייעוץ העסקי. אנו מציעים לך ייעוץ וליווי אישי מאנשי מקצוע בעלי ניסיון של עשרות שנים בתחום העסקי. בעלי הידע, ההבנה ופתיחות הראש שידאגו להוביל אותך ואת העסק שלך הכי גבוה.
עסק ללא שיווק הוא לא עסק- אנחנו כאן כדי לשנות את זה. תעזור לנו לעזור לך ותבחר בטוב ביותר- "פרסום מכטינגר"!